Hendek'te Bu gün Vefat Edenler10.10.2018

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 10.10.2018, 13:40 10.10.2018, 13:43
Hendek'te Bu gün Vefat Edenler10.10.2018

İlçemiz Nuriye Mahallesi

halkından Merhum Hamdi ÇAKMAK’ın oğlu, Özcan, Murat ve  Muhammed ÇAKMAK’ın kardeşleri Süleyman ÇAKMAK  vefat etmiştir. Cenazesi bugün Nuriye Mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için araç kaldırılacaktır. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyrulur.


İlçemiz Kazımiye Mahallesi

Halkından Merhum Halim AKBAL’ın kızı Fevziye AKBAL vefat etmiştir. Cenazesi bugün Rasimpaşa Yazlık Camii’de  kılınacak öğle namazına müteakip Kazımiye Kabristanlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için araç kaldırılacaktır.


İlçemiz Yeşilvadi Karaçökek Mahallesi

Halkından Merhum Harun ÇOKCESUR’un eşi Yaşar ÇOKCESUR’un anneleri Meryem ÇOKCESUR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camii’de  kılınacak öğle namazına müteakip Yeşilvadi Kabristanlığına defnedilecektir.


İlçemiz Kurtuluş Mahallesi

Halkından Merhum Mustafa BİLGİCİ’nin eşi Muhammet ve Ali BİLGİCİ’nin anneleri Havva BİLGİCİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyükdere Mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip defnedilecektir. İlçemiz Kurtuluş Mahallesi halkından Merhum Mustafa BİLGİCİ’nin eşi Muhammet ve Ali BİLGİCİ’nin anneleri Havva BİLGİCİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kurtuluş Mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip defnedilecektir.
 Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyrulur.

Yorumlar (0)