banner194

Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 27.10.2018

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 27.10.2018
banner180

Mahmutbey Mahallesinden

Merhum Hacı Osman VARLICA’ nın Kardeşi Burhan ve Cevdet VARLICA’ nın Abileri Hendek Şoförler ve Otomobilciler odası başkanı Cemil VARLICA’ nın ve Cengiz İbrahim VARLICA’ nın babaları KADEM VARLICA vefat etmiştir. Cenazesi Bugün yeni camide kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir. Dost Akraba ve Din Kardeşlerimize duyurulur.

Aslen Yeniköy mahallesinden

Mahmut bey mahallesinde ikamet eden merhum kap FEHİM’ İN oğlu merhum NÜVİT, Merhum Ümit ve Mesut KAPOĞLUNUN abileri kap Muhammet, Mustafa, Yusuf ve YUNUS KAPOĞLU’ nun babaları Tekelden Emekli Merhum Hacı Hüseyin AKIN’ ın damadı Şafak KAPOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni camıde kılınacak öğlen namazına müteakip Yeniköy aile kabristanlığına defnedilecektir.


 Dikmen Mahallesinden

Mustafa ve Emine GÖÇLÜNÜN oğlu İdris ve Fatma GÖÇLÜ’ nün abisi Emine ve Ogün GÖÇLÜ’ nün Babası Osman GÖÇLÜ vefat etmiştir. Cenazesi bugün dikmen mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip dikmen aile kabristanlığına defnedilecektir.


Yeniyayla mahallesinden Merhum Salih ‘ in kardeşi merhum hacı Mustafa KARAGÜZEL’ in abisi Muhammet, Muammer, Burhan Cavit, Senol, Ahmet ve Sabri KARAGÜZEL ‘ in Babaları ALİ KARAGÜZEL vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeniyayla camisinde kılınacak ikindi namazına müteakip yeni yayla aile kabristanlığına defnedilecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER