Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 25.08.2018

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 25.08.2018, 11:05 25.08.2018, 15:51
Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 25.08.2018

Yeşiller Mahallesinden,

Merhum Halil Karapınar’ın oğlu, Hüsnü Karapınar’ın babası, Haydar Karapınar vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide kılınacak öğlen namazına mütakip İlçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.

Bayrak tepe Mahallesinden

Zülküf, İbrahim ve Metin Kuş’un babası, Hüseyinşeyh mahallesinden Merhum Hamit Karala’nın damadı, Zeki Kılnaz ve Kazım Uzun’un bacanağı, Mustafa, İrfan ve Veysel Karala’nın eniştesi, Belediye personellerinden Ahmet Kuru’nun dayısı Ahmet Kuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide kılınacak ikindi namazına mütakip Aşağı Hüseyinşeyh aile kabristanlığına defnedilecektir. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.

Aslen Pınarlı Mahallesinden olup

İzmit’te ikamet eden, Merhum Ömer Kahramanca’nın oğlu, Hüseyin Kahramanca’nın abisi, İsmail Kahramanca vefat etmiştir. Cenazesi bugün İzmit Gündoğdu Merkez Camide kılınacak öğlen namazına mütakip Bağ çeşme aile kabristanlığına defnedilecektir. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.

 

Yorumlar (0)
10
kapalı
Namaz Vakti 24 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı