Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 23.08.2018

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 23.08.2018, 23:44
Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 23.08.2018

Aslen Hüseyinşeh Köyünden 

Olup İlçemiz Dereboğazında İkamet Eden Mustafa Ramiz Berberin Oğlu Fevzi Berberin Abisi Aydın  Ramiz Ve Abdurrahman Erdinçin Babası Alparslan Berberin Amcası Ali Gemici Ve Mehmet Molun Kayın Pederleri Remzi Berber Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Yeni Camida Kılınacak İkindi Namazına Mütakip Hendek Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. Dost Akraba Ve Din Kardeşlerimize Duyrulur
 
Göksu Mahallesinden 

Cihat Derin Torunu Talip Derin Kızı Habib Seyfi Ve Fetih Derinin Yiğeni Özgül Der Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Kılınacak Öğle Namazına Mütakip Göksü Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. Dost Akraba Ve Din Kardeşlerimize Duyrulur

Nuriye Mahallesinden 

Hacı Merhum Kemal Gedikoğlunun Eşi Orman İşletmesinden Emekli Cihan Gedikoğlu Ve Ayhan Gedikoğlunun Anneleri Süleyman Talha Ve Hümeyra Gedikoğlunun Babaneleri Firdevs Gedikoğlu Vefat Etmiştir.cenazesi Bugün Nuriye Mahallesi Camisinde Kılınacak Öğle Namazına Mütakip Nuriye Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. Dost Akraba Ve Din Kardeşlerimize Duyrulur.

Hendek Merkez

Merhum Rıza Bulut’un Kızı, Nihat Akdağ’ın Eşi, Aysun Ve Aynur Akdağ’ın Annesi Nahide Akdağ Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Yeni Camide Kılınacak Öğlen Namazına Mütakip Hendek aile Kabristanlığına Defnedilecektir. Dost, akraba Ve Din Kardeşlerimize Duyrulur.
 

Yorumlar (0)