Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 21.01.2019

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 21.01.2019, 10:02 21.01.2019, 10:59
Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 21.01.2019

Merhum Süleyman BOYA’kızı

Hasan BOYA’ın eşi Mustafa Ömer Macit BOYA’nın anneleri Yusuf BOYUKISA’nın kayınvalidesi Mustafa Yakup Mehmet Ali BOYA2nın ablaları NAZMİYE BOYA vefat etmiştir cenazesi bugun kurtuluş mahallesinde kılınacak öğlen namazına mütakip kurtuluş mahallesi aile kabristanlığına definedilecektir

Sarıdede mahallesinde

ikamet eden merhum hacı Osman yapıcının oğlu, Mehmet YAPICI’nın kardeşi, Ahmet, Engin ve Ali YAPICININ amcası, Yusuf TATAROĞLU ve Faruk ODACI’NIN kayınpederi İsmail ve  Kadir YAPICI’NIN babası, Cafer YAPICI vefat etmiştir. Cenazesi bu gün yeni camide kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defin edilecektir.

Sarıdede mahallesinde

kamet eden merhum hacı Osman yapıcının oğlu, Mehmet YAPICI’nın kardeşi, Ahmet, Engin ve Ali YAPICININ amcası, Yusuf TATAROĞLU ve Faruk ODACI’NIN kayınpederi İsmail ve  Kadir YAPICI’NIN babası, Cafer YAPICI vefat etmiştir. Cenazesi bu gün büyük camide kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defin edilecektir.

Yorumlar (0)