Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 17.03.2019

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 17.03.2019, 10:17 17.03.2019, 14:44
Hendek'te Bu gün Vefat Edenler  17.03.2019

Dereboğazı mahallesinden

İlçemiz esnaflarından merhum Sabri ÖZMANAV’ın eşi, Merhum Bedri DEMİREL’in ablası, Süleyman DEMİREL’in halası, Merhum Mehmet ÖZMANAV ve Yusuf ÖZMANAV’ın yeğenleri Merhum İsmail EŞME ve Merhum Yusuf KISA’nın baldızı, Coşkun ACIBAL ve Nuri mutlu’nun kayınvalidesi, Muhuttin MUTLU, Belediye personeli Cüneyt ALKAYA, Vedat ve Serdar ACIBAL’ın ananeleri, Melehat ÖZMANAV vefat etmiştir. Cenazesi bu gün yeni camide kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defin edilecektir.

Lütfiye köşk mahallesinden

Merhum hacı Ali Osman KINAY’ın oğlu, merhum Nuri KINAY’ın kardeşi, Osman KINAY’ın babası, Hilmi YANMAZ’ın dayısı, Bedri ATABEK’in kayınpederi, Hacı Hüsnü KINAY vefat etmiştir. Cenazesi bu gün Lütfiyeköşk mahallesinde kılınacak öğlen namazına müteakip Lütfiye köşk aile kabristanlığına defin edilecektir.

Aslen Adanalı olup

Çiftlik mahallesinde ikamet eden  Emekli eğitimci Veysel KÖKTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün merkez büyük camide kılınacak ikindi namazından sonra adana Ceyhan aile kabristanlığına defin edilecektir.

Yorumlar (0)
22
az bulutlu