Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 15.01.2019

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 15.01.2019, 09:09 15.01.2019, 11:29
Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 15.01.2019

Aslen Hendek’ li olup

İstanbul’ da ikamet eden, Ahmet ve Müşerref TAVRAK’ ın babaları, Abdulkadir, Kadriye, Bedriye, Uğur ve Mesut TAVRAK’ ın amcaları, emekli hoca Ahba Nurettin TAVRAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün merkez büyük camide kılınacak ikindi namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defin edilecektir.

Karadere Mahallesinden 

Hafız Ahba Nuretti Vefat Etmiştir, Cenazesi Hendek Merkez Camiinde Kılınacak İkindi namazına mütakip Hendek aile kabristanlığına defnedilecektir. 

Puna Martinler Mahalesinden 

Merhum Muhtar Salih EKİCİ´nin eşi İsmail ve İbrahim EKİCİ´nin anneleri Oğuzhan, Bülent, Levent, Ercüment EKİCİ´nin babaanneleri Emekli İmam Mehmet YILKIN´ın Kayınvalidesi Merhum Hakkı ARSLAN´ın kızı Merhum Burhan ve Merhum Orhan ARSLAN´ın kardeşleri Fatma EKİCİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Puna Ortaköy Mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip Puna Ortaköy Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Not: Cenazeye gitmek isteyenler için Merkez Büyük Camii önünden araç kaldırılacaktır.


 

Yorumlar (0)
5
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı