Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 12.09.2018

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 12.09.2018, 10:04
Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 12.09.2018

Soğuksu Mahallesinden

Bankacı Zekeriya Keyf’in Hanımı Ahmet ve İbrahim keyfin anneleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün soğuksu Hanesinden Alınarak Soğuksu camisine getirilecek Kılınacak Öğlen namazına Müteakip soğuksu aile kabristanlığına defnedilecektir.

İkbaliye Köyünden

Olup Başpınarda İkamet Eden Aşçı Süleyman Atabek’in Eşi Nurettin Osman Atabek Ve Hüseyin Kalkın Yengesi Burhan İnanın Teyzesi İsmail Atabek Ve İsmail Pehlivanın Kayın Valideleri Ömer, Faruk, Yunus Atabek Ve Bilal Pehlivanın Annaneleri Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugun Başpınar Mahallesindeki Hanesinden Alınarak Yeni Camiye Getirelecek Kılınacak İkindi Namazına Mütakip İkmaliye Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. Dost Akraba Ve Din Kardeşilerimize Duyrulur.

Kahraman Mahallesinden

Metin, Nedim, Sezai Ve Nusret Başın Abileri Saffet Başın Kardeşi Fikret Baş Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Kahraman Mahallesinde Kılınacak Öğlen Namazına Mütakip Kazimiye Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. Dost Akrabe Ve Din Kardeşlerimize Duyrulur.
 

Yorumlar (0)
29
açık