Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 01.02.2019

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz.

Vefat Edenler 01.02.2019, 12:26 01.02.2019, 12:36
Hendek'te Bu gün Vefat Edenler 01.02.2019

Aslen Samsun Doğumlu

Olup İlçemiz Hendek Lisesi ve Hendek İmam Hatip Lisesinin Eski Öğretmenlerinden Kamil BİRİNCİ’nin Eşi Ayla, Nesrin ve Yalçın BİRİNCİ’nin anneleri Fatma BİRİNCİ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Samsunda Kılınacak Öğlen Namazına Müteakip Samsun Tepecik Mailesi aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Aslen Hendekli Olup

Adapazarında İkamet eden Merhum Nevzat ve Mehmet MERİÇ’in Kardeşi İlçemiz Esnaflarından İsmail Eli YORGUN’un bacanağı Metin KAHVECİ’nin eniştesi Yalçın ve Yavuz MERİÇ’in babaları RECEP MERİÇ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Yeni camide Kılınacak Cuma Namazına Müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Yeşil yayla köyünden

Hosba TURAN ve Hosba Cihanın Kardeşi  Bayram ÖZIŞIK’ın Eşi Tembiya FATOŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeşil yayla köyü camisinde Kılınacak Cuma namazına Müteakip Yeşil Yayla Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Esentepe mahallesi

Eski Muhtarlarından Ömer ALEMDAROĞLU’nun eşi Özlem Elmas Volkan Fatih ve Gökhan ALEMDAROĞLU’nun anneleri Esentepe Muhtarı Abdullah Serbestin Kayınvalidesi KIYMET ALEMDAROĞLU vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Esentepe mahallesinde kılınacak Cuma namazına müteakip Esentepe mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Kargalıhanbaba mahallesinden

Yaşar Necmi ve Ümit  ZEREN’nin Kardeşi Koray ve Volkan ZEREN’nin Babaları Araç Taksi Personeli Abdul Kadir ZEREN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kargalıhanbaba mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip kargalı hanbaba aile kabristanlığına defnedilecektir.

Yorumlar (0)
4
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı