Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek'te Bu gün Defnedilecek Cenaze Haberleri. 25.01.2016

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabırlıklar dileriz.

Hendek'te Bu gün Defnedilecek Cenaze Haberleri.  25.01.2016
 ASLEN YEŞİLVADİ (KARAÇÖKEK) MAHALLESİN’DEN

 OLUP İLÇEMİZ DEREBOĞAZI MAHALLESİN’DE İKAMET EDEN MERHUM CEMAL ZIMBA’NIN OĞLU, MERHUM FAHRETTİN ZIMBA’NIN KARDEŞİ, MERHUM YILMAZ ZIMBA’NIN AĞABEYİ, TEK’DEN EMEKLİ İSMAİL MUTLU’NUN DÜNÜRÜ, EROL, BİROL VE ŞENOL ZIMBA’NIN BABALARI ALAATTİN ZIMBA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN 11.15’DE DEREBOĞAZI MAHALLESİNDE’Kİ HANESİNDEN ALINARAK YENİ CAMİYE GETİRİLECEK , KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YEŞİLVADİ AİLEKABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. 

AKSU MAHALLESİN’DEN 

MERHUM HÜEYİN AKSOY’UN OĞLU HASAN, HÜSEYİN VE MEHMET AKSOY’UN BABALARI ALİ VE ZEKERİYA AKSOY’UN ABİLERİ MEHMET AKSOY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN AKSU MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK ÖGLE NAMAZINA MÜTEAKİP AKSU AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. 

ASLEN HARMANTEPE MAHALLESİN’DEN 

ESKİ MUHTAR YUSUF VE ALİ YILDIRA’NIN AMCA OĞULLARI,YAŞAR VE ŞABAN YILDIRA’NIN ABİLERİ, AHMET YILDIRAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN  HARMANTEPE KÖYÜNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP HARMANTEPE AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2016, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER