Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek'te Bu gün Defnedilecek Cenaze Haberleri. 19.01.2016

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabırlıklar dileriz.

Hendek'te Bu gün Defnedilecek Cenaze Haberleri.  19.01.2016
ASLEN BIÇKIATİK KÖYÜNDEN 

OLUP GÜMÜŞOVA’DA İKAMET EDEN MEHMET VE İBRAHİM YÜKSEL’İN BABALARI EMEKLİ İMAM MUHARREM YÜKSEL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ YARIN GÜMÜŞOVADA ÖĞLE  NAMAZINA MÜTEAKİP GÜMÜŞOVA AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYURULUR. 
DEREBOĞAZI MAHALLESİNDEN
MERHUM MUSTAFA DÜZENCİ’NİN OĞLU METİN DÜZENCİ VE MİHRACE YEŞİL’İN BABALARI DOKTOR ULAŞ YEŞİL’İN KAYINPEDERİ MERHUM OSMAN DÜZENCİ’NİN KARDEŞİ BELEDİYEDEN EMEKLİ MUSTAFA DÜZENCİ’NİN AMCASI ALİ DÜZENCİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT:11.15DE DEREBOĞAZI MAHALLESİNDEKİ HANESİNDEN ALINARAK YENİ CAMİYE GÖTÜRÜLECEK KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP İLÇEMİZ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYURULUR.

ADAPAZARINDAN


AKOZBA ÖMER, MUAMMER İPEK’İN YEĞENİ İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN OTO ELEKTRİKÇİ ESAT DİNÇER’İN TEYZESİ’NİN OĞLU ÖZER, SEÇİL, VE İLHAN ÖZKOÇ’UN  ABİLERİ CENGİZ GHABİB VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ADAPAZARI KAYALAR AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYURULUR.


KAZİMİYE MAHALLESİNEN
EMEKLİ PTT MEMURU ŞEMSİ KALKAN VE EMEKLİ DİN GÖREVLİSİ NURETTİN KALKAN’NIN ABİLERİ , MUSTAFA KALKAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KAZİMİYE AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYURULUR.
Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2016, 09:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER