Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek'te Bu gün Defnedilecek Cenaze Haberleri. 15.02.2016

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabırlıklar dileriz.

Hendek'te Bu gün Defnedilecek Cenaze Haberleri.  15.02.2016
Puna Orta Köyünden,

Merhum Hacı Hamit Arsla’nın oğlu merhum, Mithat, Mustafa, Hamit Arslan’ın  babaları; İbrahim, Naci, Ayhan, Özkan ve Özgür Arslan’ın dedeleri , HACI İBRAHİM ARSLAN vefat etmiştir.
Cenazesi BUGÜN öğle namazına müteakip ORTAKÖY mezarlığına defnedilecektir.


 
Aslen Hicriye Köyünden Olup

Mahmutbey Mahallesinde İkamet Eden,
 Merhum Ziya ve Sümer ŞEKER’in kızı, Hüseyinşeh Köyünden, merhum Fevzi SAKAL’ın eşi, Öner, Onur ve Uğur SAKAL’ın anneleri Ayhan ve Aydın ŞEKER’in ablaları,ŞENAY SAKAL’ın yengesi AYNUR SAKAL vefat etmiştir. Cenazesi BUGÜN Mahmutbey Mahallesindeki, hanesinden alınarak, Yeni Camide kılınacak öğle namazına müteakip, Hüseyinşeyh Köyü Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.


Akyazı Balballıköyünden,


Cengiz Avrus’un eşi Haluk ve Çetin’in yengeleri vefat etmiştir. Cenazesi BUGÜN öğlen namazına müteakip Balballıköyü Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.


Aslen Yeşilköy’den Olup,Bayraktepe Mahallesinde İkamet eden Merhum İsmail, Nalbant’ın kızı Muharrem Hayrettin ve Mustafa, Nalbant’ın kızkardeşleri Belediye’den emekli Yusuf Koşar’ın eşi Esen Koşar’ın Annesi Yusuf Kahramanca ve Eyüp Olmuştur’un Kayınvalidesi Murat Koşar’ın yengesi vefat etmiştir.Cenazesi BUGÜN Bayraktepede Mahallesinde’ki hanesinden alınarak BÜYÜK CAMİYE getirilecek kılınacak ikindi namazına mütekip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.


Harmantepe Mahallesinden Olup,


Merhum Muharrem Bal’ın eşi İlhan ve Ayhan Bal’ın anneleri merhum Ali Bal’ın yengesi Muhammed Özoğlu’nun ablası ESMA BAL vefat etmiştir.Cenazesi BUGÜN   Harmantepe Köyünde kılınacak öğle namazına müteakip Harmantepe’deki hanesinden alınarak, harmantepe Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2016, 10:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
ayşe ural
ayşe ural - 4 yıl Önce

tüm ölenlerin ailelerine Allahtan sabır ve baş sağlı diliyorum Allah sabır versin

SIRADAKİ HABER