banner194

Hendek'te Bu gün Defnedilecek Cenaze Haberleri. 10.02.2016

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabırlıklar dileriz.

Hendek'te Bu gün Defnedilecek Cenaze Haberleri.  10.02.2016
Turanlar Mahallesinden,

Sabahat’tin Solak’ın yengesi Cemil ve Aykut, Solak’ın anneleri vefat etmiştir.Cenazesi BUGÜN saat:11.30’da turanlar mahallesindeki hanesinden alınarak, Büyük Camiye getirilecek kılınacak öğlen namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

MUAMMER

Orman İşletmesinden emekli Aydın’lı Mustafa’nın gelini, Nizamettin Baştor’un eşi, Mehmet, Muhammet Mustafa ve Hakan Baştor’un anneleri, merhum hafız Kemal Aysel’in kızı, hafız Yunus , Yaşar, Hayrettin ve Mustafa Ayseli’nin ablaları Münire Baştor vefat etmiştir.Cenazesi BUGÜN Rasimpaşa Mahallesi Yazlık Camiin’de kılınacak öğle namazına müteakiben Kazimiye Köyü Mezarlığına Defnedilecektir.
Dost Akraba ve Din Kardeşlerimize Duyurulur.

ASLEN  KIZANLIK KÖYÜNDEN

OLUP  BAŞPINAR  MAHALLESİ   TEPECİKTE  İKAMET  EDEN  MEHMET VE  ÖMER  BAYRAKTARIN  BABALARI  , MEHMET YETİM  ,RIDVAN  ASLITÜRK  , VE  AYHAN GÜLERİN  KAYINPEDERLERİ  , YUSUF  ÇAMURUN  DAYISI  ,  AHMET  VE  OSMAN  KINAYIN  ENİŞTELERİ,  AHMET VE AYDIN  YETİM , FERHAN  SAMET ASLITÜRK  ,AHMET  VE  YUSUF ZİYA  BAYRAKTARIN  DEDELERİ  HACI  SERVET  BAYRAKTAR  VEFAT  ETMİŞTİR . CENAZESİ YARIN  SAAT  11,30 DA  BAŞPINAR  MAHALLESİNDEKİ  HANESİNDEN  ALINARAK  BÜYÜK  CAMİYE  GETİRİLECEK  KILINACAK  ÖGLE  NAMAZINA  MÜTEAKİP  İLÇEMİZ  AİLE  KABRİSTANLIĞINA  DEFNEDİLECEKTİR  Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2016, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER