Hendek din görevlileri ve İlbuğa ailesinin acı günü

Aslen Erzurumlu olup Uzun yıllardır ilçemi Hendek’te Din Görevlisi olarak Kazımiye mahallesi merkez Camii İmamı Hafız Abdürrahim İlbuğa sağlık problemleri nedeniyle Ankara’da tedavi gördüğü hastanede vefat ettiği öğrenildi. 

Vefat Edenler 26.04.2019, 00:24 26.04.2019, 09:38
Hendek din görevlileri ve İlbuğa ailesinin acı günü

Hendek'in sevilen simalarından olan ve uzun yıllardır ilçede din görevlisi olarak görev yapan Hafız Abdürrahim İlbuğa bir süredir Ankara’da tedavi görmekteydi. Dün alınan haber’e göre İlbuğa yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamayarak hakkın Rahmetine kavuştuğu öğrenildi.

Hafız Abdürrahim İlbuğa Hocanın Cenazesi bugün Cuma  Namazına müteakip Hendek Kazımiye Mahallesi Merkez camiinden kılınacak cenaze namazı sonrasından Hendek ile kabristanlığına defnedileceği öğrenildi. 

Kazimiye Mahallesinden 

Adem , Enes ve İslam UÇAR´ın dayıları Hanifi UÇAR´ın kayınbiraderi Şevket YALÇIN´ın halasınıoğlu Baki ve Kadir İLBUĞA´nın ağabeyleri Kazimiye Mahallesi İmamhatip´i Abdurrahim İLBUĞA vefat etmiştir. Cenazesi bugün kazimiye mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip kazimiye aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Haber ailesi olarak Merhum Hafız Abdürrahim İlbuğa hocamıza Allahtan Rahmet, âilesine, yakınlarına, sevenlerine sabırlar dileriz. Allah mekanını cennet eylesin.


 

Yorumlar (2)
Ender KAHVECİ 3 yıl önce
En son 13 Nisan günü Sakaryadan sınavdan dönerken merhum kardeşimizle görüşmüştük Rabbim Rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah geride kalanlara sabır diliyorum
SEZGİN YILMAZ 1 yıl önce
Değerli bacanagim Abdürrahim bana göre zamansız gittin çok sevenini yetim bıraktın mekanin cennet olsun inşAllah çok özleyeceğiz seni,,,,,,,,,,,,,
22
az bulutlu