Emekli Öğretmen Recep Zeki Tuna vefat etti

İlçemiz Hendek Mahmutbey Mahallesinden Emekli Öğretmen Recep Zeki Tuna vefat etti.

Vefat Edenler 03.07.2021, 15:36 04.07.2021, 09:13
Emekli Öğretmen Recep Zeki Tuna vefat etti
© HENDEK HABER

Mahmutbey Mahallesinden Merhum uncu Recep Tuna’nın oğlu, Murat Tuna, Recep, Mutlu, Emine ve Merve Yılmaz’ın babaları, İlçemiz Emekli Öğretmenlerinden Hasan Zeki Tuna vefat etmişti.

Cenazesi bugün saat 16:00’da Hendek Aile Kabristanlığında kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecek.

Hendek Türk Sanat Müziği Korosu Üyelerinden Aydın Birinci Bir Taziye Mesajı Yayınladı, Mesajında şunları belirtti ; “Öğretmen denince Hendekte ilk akla gelen isimlerden biriydi... Türkiye'de yılın öğretmeni seçilmişti...Hendek ve Hendeğin kültürüne olan sevgisini her platformda dile getirdi… Disiplinli öğrenci yetiştirmesi ile tanınan Zeki Tuna hocam Rahmeti Rahmana kavuşmuştur...Cenazesi bugün saat 16:00'da evinden kaldırılacaktır… Hendek TSM Korosuna girmeme vesile olan ve bir dönem koro arkadaşlığıda yaptığımız Zeki hocama Allahtan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum…”

Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı dileriz.

Yorumlar (5)
TC Seyhan Ğacipha Demirezer 7 ay önce
Mekanı cennet olsun inşAllah ailesine başsağlığı dileriz
Huseyin Demir 7 ay önce
Mekanıçenlenolsun
Ahmet dağ 7 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Nizamettin Akmanlar 7 ay önce
Merhum Zeki abimize Allah’tan rahmet,kederli ailesine baş sağlığı diliyorum.mekanı Cennet olsun inşAllah
Murat Tuna 7 ay önce
Babamız; Emekli Öğretmen Hasan Zeki TUNA’nın vefatı dolayısıyla cenaze törenine katılan, telefon ve diğer iletişim araçları ile ailemize ulaşarak acımızı paylaşan dostlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Ayrıca babamızın uzun tedavi süreçlerinde ilgili ve alakalarını esirgemeyen tüm sağlık çalışanlarımıza müteşekkir olduğumuzu ifade ederiz.
Münevver TUNA(Eşi) Murat TUNA(Oğlu)
Recep Mutlu TUNA (Oğlu) Emine Merve YILMAZ(Kızı)
5
açık