Bugün Hendek'te Vefat Edenler 30.09.2020

Hendek Servetiye Mahallesinden , Hamitli Mahallesinden vefat eden vatandaşlara Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 30.09.2020, 14:17 05.10.2020, 21:24
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 30.09.2020
© HENDEK HABER

Hendek Lütfiyeköşk Mahallesinden

Lütfiyeköşk Mahallesinden İlçemiz esnaflarından İrfan, Rıdvan ve emekli polis memuru Osman Yeşilsancak’ın babaları, Harun Yeşilsancak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Lütfiyeköşk Mahallesinde Saat 17:30’da kılınacak cenaze namazının ardından Lütfiyeköşk Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Dereboğazı Mahallesinden

Dereboğazı Mahallesinden Merhum Ahmet Orgun’un eşi, Behiç ve İsmail Orgun’un annesi, İbrahim ve Sezai Orgun’un yengesi, Hüseyin ve Ali Çayırlı’nın teyzesi, Hilmi Özkoyuncu’nun halası, Ahmet Orgun’un babaannesi, Meliha Orgun vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dereboğazı Mahallesindeki hanesinde Saat 18:00’de kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Servetiye Mahallesinden

Servetiye Mahallesinden Şevket Alemdar’ın eşi, Mustafa, Hasan ve Hüseyin Altun’un kardeşi, İbrahim Alemdar’ın annesi, İsmail ve Murat Alemdar’ın babaannesi, Meryem Alemdar vefat etmiştir. Cenazesi bugün Servetiye Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Servetiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek  Hamitli Mahallesinden

Hamitli Mahallesinden Merhum Habil Deniz’in oğlu, Merhum İlyas Deniz’in ağabeyi, Mümin Yıldız’ın kayınbiraderi, Engin Deniz’in babası, İsmail Deniz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Rasimpaşa Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Hamitli Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
21
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı