Bugün Hendek'te Vefat Edenler 23.10.2020

Hendek Akpınar Mahallesinden vefat eden vatandaşlara Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 23.10.2020, 12:38 27.10.2020, 17:32
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 23.10.2020
© HENDEK HABER

Hendek Akpınar Mahallesinden

Aslen Akpınar Mahallesinden olup, Yeni Mahallede ikamet eden, Merhum Halim Barutçu’nun oğlu, Hakkı Barutçu’nun kardeşi, Şener, Hasan ve Hüseyin Barutçu’nun ağabeyi, Mustafa, Muzaffer ve Hacı Salih Barutçu’nun dayısının oğlu, Özgür Barutçu’nun babası, Saskiden emekli İbrahim Barutçu vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Yeni Mahalledeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Akpınar Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Dereboğazı Mahallesinden

Dereboğazı Mahallesinden Merhum Tevfik Demirel’in kızı, Merhum Sami, Zeynel ve Hayri Nal’ın yengesi, Merhum İlker ve Murat Keskin’in anneanneleri Uğur, Onur ve Sami Nal’ın babaanneleri, Zuhal Duran, Nihal Görtan, Bedri ve Nihat Nal’ın annesi, Merhum Hilmi Nal’ın eşi, Hacer Nal vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Dereboğazı Mahallesi Salman Cami yanındaki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
1
açık