Bugün Hendek'te Vefat Edenler 09 - 03 - 2021

Hendek Yeni Mahalleden , Şevketiye Mahallesinden İkamet eden bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 09.03.2021, 09:20 11.03.2021, 09:58
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  09 - 03 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Bayraktepe Mahallesinden

Bayraktepe Mahallesinden Hüseyin Bayındır’ın yeğeni, Mehmet Bayındır’ın kardeşi, Adnan ve İrfan Bayındır’ın amcaları, Tevfik Koşar, Hasan ve Mehmet Çokkahraman’ın dayıları, Rıdvan Yaşar, Furkan, Erhan, Numan ve Hakan Bayındır’ın babaları, İlçemiz esnaflarından Rıdvan Bayındır vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 17:00’de Bayraktepe Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Yeni Mahalleden

Yeni Mahalleden İlçemiz eski esnaflarından Hüseyin Yıldız’ın eşi, Ahmet Kürşat Sekmen’in anaannesi, Tevfik Hacıoğlu’nun teyzesi, Kerim Yıldız’ın yengesi, tekelden emekli Mukaddes Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00’de Yeni Mahalle Beştepeler Caddesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Şevketiye Mahallesinden

Şevketiye Mahallesinden Merhum Hamdi Özel’in oğlu, Hacı Rüştü Özel’in kardeşi, Şaban, Ekrem ve Adem Özel’in amcaları, Akçayır Mahallesi eski Muhtarı Saffettin Özel ve İlçemiz esnaflarından Berber Mehmet Tiryaki’nin kayınpederi, Resul Özel’in dedesi, Cemil ve Belediye Personeli Savaş Özel’in babaları, Ali Özel vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00’de Şevketiye Mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından Şevketiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Yeni Mahalleden ,  Şevketiye Mahallesinden İkamet eden  bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.
 

Yorumlar (0)
1
açık