Bugün Hendek'te Vefat Edenler 08 - 02 - 2021

Hendek Muradiye Mahallesinden , Hendek Nuriye Mahallesinde bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 08.02.2021, 10:11 10.02.2021, 11:19
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 08 - 02 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Muradiye Mahallesinden

Aslen Muradiye Mahallesinden olup Adapazarı’nda ikamet eden, Merhum Hüseyin Kundakçı’nın kızı, Merhum Ahmet Kundakçı’nın ablası, Merhum Harun Çetinkaya’nın gelini, Süleyman ve Ömer Çetinkaya’nın yengesi, Yusuf Aslıbay ve Engin aslan’ın kayınvalidesi, İsmail Çetinkaya’nın eşi, Murat Çetinkaya’nın annesi, Nezahat Çetinkaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:30’da Murdiye Mahallesinde kılınacak cenaze namazına müteakip Muradiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Nuriye Mahallesinde

Aslen Malatyadan olup Nuriye Mahallesinde ikamet eden Emekli Sağlık Memuru Fikri Engin’in eşi, Yalçın, Yılmaz ve Birgül Engin’in annesi, Ozan, Hakan, Ceyhun, ve Melisa Engin’in babaannesi, Berin Dikgöz ve Kutay Korkmaz’ın anaannesi Gönül Engin vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00’da Nuriye Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Nuriye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Muradiye Mahallesinden ,  Hendek Nuriye Mahallesinde bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
7
az bulutlu