Bugün Hendek'te Vefat Edenler 03 - 06 - 2021

Hendek Pınarlı Mahallesi , vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz..

Vefat Edenler 03.06.2021, 09:32 04.06.2021, 12:56
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  03 - 06 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Pınarlı Mahallesi

VEFAT Pınarlı (Sıtmapınarı) Mahallesinden Merhum çavuş Ahmet Atabek’in oğlu, Merhum Behiç ve Adem Atabek’in kardeşi, Bedri Atabek’in amcası, Yaşar Bayraktar ve Murat Bağdatlı’nın kayınbiraderi, Cemil Kayıkçıoğlu’nun dünürü, Tayfun Kayıkçıoğlu’nun kayınpederi, Volkan Atabek’in babası, tarihi Kırkpınar’ın eski şampiyonlarından Süleyman Atabek vefat etmiştir. Cenazesi bugün Pınarlı Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’de kılınacak cenaze namazının ardından İkbaliye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 

Hendek Pınarlı Mahallesi ,  vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz..

Yorumlar (0)
15
az bulutlu