Bugün Hendek'te Vefat Edenler 31.10.2020

Hendek Yeni Mahalleden vefat eden vatandaşlara Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 31.10.2020, 11:07 31.10.2020, 17:49
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 31.10.2020
© HENDEK HABER

Hendek Yeni Mahallede

Yeni Mahallede ikamet eden Merhum Sadettin Çilingir’in eşi İlçemiz Esnaflarından Ali, Bayram ve Osman Çilingir’in annesi, Berk Çilingir’in babaannesi, Ayşe Çilingir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Mahalledeki hanesinde saat 12:30’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 

Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz

Başpınar Mahallesinden

Aslen Başpınar Mahallesinden olup, İzmit’te ikamet Merhum Necmettin ve Huriye Şişmanoğlu’nun kızı, Saddetin ve Nurettin Yiğit’in yeğeni, İrfan Kuş’un baldızı, Öznur Kuş’un ablası, Metin Yiğit’in eşi, Çoşkun Yiğit’in annesi, Özden Yiğit vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 17:00’da İlçemiz Aile Kabristanlığında kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
7
az bulutlu