Bugün Hendek'te Vefat Edenler 30 - 05 - 2021

Hendek Sarıdede Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz..

Vefat Edenler 30.05.2021, 14:03 02.06.2021, 09:51
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  30 - 05 - 2021
© HENDEK HABER

Sarıdede Mahallesinden

Sarıdede Mahallesinden Hacı Refik Bayrak’ın gelini, Mehmet Aydın’ın kızı, Süleyman, Sedat ve Sadullah Bayrak’ın annesi Belediyeden emekli Akif, Turhan, Orhan, Burhan ve Merhum Nejat Aydın’ın ablası, Recep Doru, Sadullah Demirci ve İsmail Ayseli’nin kayınvalidesi, Recep, Mehmet ve Ahmet Bayrak’ın yengesi, Merhum Kadem Bayrak’ın eşi, Gülhan Bayrak vefat etmiştir. 
Cenazesi bugün saat 16:00’da Sarıdede Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Sarıdede Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
7
az bulutlu