Bugün Hendek'te Vefat Edenler 29 - 09 - 2021

Hicriye Mahallesinden, Yeşilvadi Mahallesinden , Aslen Trabzonlu , Hüseyinşeyh Mahallesinden olup vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 29.09.2021, 10:00 01.10.2021, 10:07
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  29 - 09 - 2021
© HENDEK HABER

Yeşilvadi Mahallesinden

Aslen Yeşilvadi Mahallesinden olup Adapazarında ikamet eden Merhum Mustafa Kavakcı’nın oğlu, Sabri, Fikri ve Necati Kavakçı'nın kardeşi, Faruk Kavakçı'nın babası, Cevdet Kavakçı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Adapazarı Yıldırım Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Yeşilvadi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Aslen Trabzonlu olup

Aslen Trabzonlu olup Zonguldak’ta ikamet eden Hilmi Aydın’ın eşi, Nedim Aydın’ın yeğeni, Nihat, Tuncay, Oktay ve İhsan Aydın’ın yengesi, Müzeyyen Aydın vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hüseyinşeyh Mahallesinden

Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinden Merhum Hüseyin Demirel’in oğlu, Halit Demirel’in amcasının oğlu, Samet ve Serhat Demirel’in babası, Cemil Demirel’in amcası, Muzaffer ve Cavit Acıbal’ın dayısı, Ferhat Bilgiç ve Davut Öget’in kayınpederi, Tekten emekli Ahmet Demirel vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yukarı Hüseyinşeyh Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Hicriye Mahallesinden

Aslen Hicriye Mahallesinden olup Dereboğazı Mahallesinde ikamet eden Merhum Muhammet Gökçe’nin ( karahafızların ) oğlu, Merhum Sabri Kamış’ın damadı, Ahmet Gökçe’nin kardeşi, Necdet ve Reşat Gökçe’nin amcası, Zafer Yüksek’in dayısı, Vecdi, Mehmet Gökçe ve Hava Eşme’nin babası, Fatih ve Berkhan Eşme’nin dedesi, Mesut Eşme’nin kayınpederi, Muzaffer Gökçe vefat etmiştir. Cenazesi Bugün saat 12:00’de Dereboğazı Mahallesindeki hanesinden alınrak Hicriye Mahallesi Aile Kabristanlığında saat 13:00’de kılınacak cenaze namazının ardından Hicriye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hicriye Mahallesinden, Yeşilvadi Mahallesinden , Aslen Trabzonlu , Hüseyinşeyh Mahallesinden olup vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Yorumlar (0)
21
açık
Namaz Vakti 22 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı