Bugün Hendek'te Vefat Edenler 28.11.2020

Dereboğazı Mahallesinde , Eskibıçkı Mahallesinden vefat eden aile yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 28.11.2020, 10:11 29.11.2020, 11:56
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 28.11.2020
© HENDEK HABER

Hendek Kalayık Mahallesinden

Kalayık Mahallesinden Burhan Satar Vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kalayık Mahallesindeki hanesinde saat 15:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Kalayık Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Dereboğazı Mahallesinde

Dereboğazı Mahallesinde ikamet eden, Merhum İsmail ve Saniye Furat’ın oğlu, Hatice Furat’ın eşi, Mübeccel Sezen ve Mübeyyen Yılmaz’ın kardeşi, Ahmet Furat ve Müzeyyen Doğruiş’in babası, Metin Furat vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dereboğazı Mahallesindeki hanesinde saat 14:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Eskibıçkı Mahallesinden

Eskibıçkı Mahallesinden Merhum Arif Ataç’ın kız, Selahattin, Muhittin ve Yaşar Ataç’ın kız kardeşi, Ali, Şükrü, Şenol ve Şeref Ataç’ın ablası, Hikmet Gevher’in kayın validesi, Gülbahar Korun vefat etmiştir. Cenazesi bugün Eskibıçkı Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Eskibıçkı (Tahnal) Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
2
açık