Bugün Hendek'te Vefat Edenler 26.10.2020

Hendek Dereboğazı Mahallesinden, Turanlar Mahallesinden  vefat eden vatandaşlara Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 26.10.2020, 12:09 27.10.2020, 11:10
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 26.10.2020
© HENDEK HABER

Dereboğazı Mahallesinden 

Dereboğazı Mahallesinden Osman Orgun ve Mehmet İnan’ın yeğeni, İsmail Orgun’un oğlu, Levent Orgun’un Kardeşi, Yıldıray ve Mustafa Orgun’un amcasının oğlu, Ufuk Orgun vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 13:30’da İlçemiz Aile Kabristanlığında kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Turanlar Mahallesinden

Turanlar Mahallesinden Sarettin Karpuz’un kızı, Gökhan, Seyfettin, Ramazan ve Ferdi Karpuz’un kardeşi, Fikret ve Mustafa Holat’ın baldızı, Bahriye Karpuz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Turanlar Mahallesindeki hanesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.


 

Yorumlar (0)
9
parçalı bulutlu