Bugün Hendek'te Vefat Edenler 26.09.2020

Hendek Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinden , Hamitli Mahallesinden vefat eden vatandaşlara Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 26.09.2020, 09:42
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 26.09.2020
© HENDEK HABER

Hendek Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinden

Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinden Merhum Ahmet Karadeniz’in oğlu, Merhum Ali, İsmail, Adil, İbrahim ve Reşat Karadeniz’in ağabeyleri, Halit Karadeniz’in babası, Cengiz, Aydın ve Yusuf Cerav’ın dayıları, Mehmet Ayar’ın damadı, Veysel, Ayar’ın eniştesi, Haydar Karadeniz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinde saat 11:00‘de kılınacak cenaze namazının ardından Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Hamitli Mahallesinden

Aslen Hamitli Mahallesinden olup İlçemiz esnaflarından Zeki, Orhan ve İlhan Aytaç’ın babaları, Muhammet ve Samet Aytaç’ın dedeleri, hacı Davut Aytaç vefat etmiştir. Cenazesi bugün Hamitli Mahallesinde saat 11:00’de kılınacak cenaze namazının ardından Hamitli Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Yorumlar (0)
20
açık
Namaz Vakti 27 Temmuz 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı