Bugün Hendek'te Vefat Edenler 26 - 08 - 2021

Hendek Bayraktepe Mahallesinde vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 26.08.2021, 10:04 27.08.2021, 09:40
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  26 - 08 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Aksu Mahallesinden

Aslen Aksu Mahallesinden olup Arifiyede ikamet eden Ahmet ve Muhittin Tellioğlu’nun kardeşi, Nuri ve Cihan Tellioğlu'nun babası, Remzi Adıyaman'ın kayınpederi, Oğuzhan Tellioğlu, Burak ve İbrahim Adıyaman'ın dedesi, Lütfi Kara’nın dayısı, İbrahim Tellioğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Arifiye Kalaycı Merkez Camide kılınacak İkindi namazına müteakip Arifiye Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Nuriye Mahallesinden

Nuriye Mahallesinden Mevlüt, Ahmet, Miktat, Osman ve Merhum Rasim Birinci’nin annesi, Güngör, Özgür, Erdoğan, Ercan, Erdal, Taner ve Barış Birinci’nin babaannesi, Ayşe Birinci vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Bayraktepe Mahallesinden

Bayraktepe Mahallesinden Remzi Turan’ın babası, Kenan Üren, Burhan Durmuş ve Resul Günaydın’ın kayınpederi, demirci Şevket Turan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide kılınacak Öğle namazına müteakip Cumayeri Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Lütfiyeköşk Mahallesinden

Lütfiyeköşk Mahallesinden Merhum Hamza Bayram’ın eşi, Alattin, Hayrettin, Veysel, Adem, Muharrem ve Harun Bayram’ın annesi, Zahide Bayram vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akova Şehitlik Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip Lütfiyeköşk Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz

Yorumlar (0)
6
kapalı
Namaz Vakti 24 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı