Bugün Hendek'te Vefat Edenler 26 - 03 - 2021

Hendek Köprübaşı Mahallesinden , Dereboğazı Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 26.03.2021, 09:30
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  26 - 03 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Köprübaşı Mahallesinden

Cambaz Kadir ve Hanife Açıkbaş’ın oğlu, Songül, Tuba ve Ayşe Açıkbaş’ın ağabeyi, Ahmet, Hüseyin, Hasan Açıkbaş ve Harun Karaca’nın yeğeni, İbrahim Açıkbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00’da Köprübaşı Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Nuriye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Dereboğazı Mahallesinden

DereboğazıMahallesinden Müezzinlerin Merhum Ahmet Çağrıcı’nın oğlu, Sema, Merhum AyşeSemra, Şüheyla , Belediyemiz Personeli Emel Çağrıcı ve Fatih Çağrıcı’nın babası,Rıdvan Çağrıcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:30’da  Dereboğazı Mahallesindeki hanesinde kılınacakcenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. MerhumaAllah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Köprübaşı Mahallesinden ,  Dereboğazı Mahallesinden  vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
15
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı