Bugün Hendek'te Vefat Edenler 26 - 01 - 2021

Hendek Bayraktepe Mahallesinde , Kazimiye Mahallesinden , Yeniköy Mahallesinden bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 26.01.2021, 10:41 26.01.2021, 10:49
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 26 - 01 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Bayraktepe Mahallesinde

Aslen Dededüzü Köyünden olup, Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden, Merhum Ali Ay’ın oğlu, Aydın ve Erkan Ay’ın babası, Fikri, Ferhat, Murat ve Nihat Ay’ın kardeşi, Kenan Üren’in eniştesi, Mustafa Ay vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00’da Bayraktepe Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Kazimiye Mahallesinden

Kazimiye Mahallesinden Merhum Saim Petekli’nin eşi, Sami ve Ahmet Petekli’nin annesi, Ahmet Parmaksız’ın kayınvalidesi, Gökhan ve Hasan Parmaksız’ın anneannesi, Nedime Petekli vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Kazimiye Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Kazimiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Yeniköy Mahallesinden

Yeniköy Mahallesinden Merhum Fuat Andırbo’nun kardeşi, İbrahim ve Musa’nın babası, Fahri Andırbo vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:00’da Yeniköy Mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından Yeniköy Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Bayraktepe Mahallesinde , Kazimiye Mahallesinden ,  Yeniköy Mahallesinden bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
12
parçalı az bulutlu