Bugün Hendek'te Vefat Edenler 25.11.2020

Hendek Bayraktepe Mahallesinden, İkbaliye Mahallesinden , Kazimiye Mahallesinden , Dereboğazı Mahallesinden vefat eden aile yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 25.11.2020, 11:11 26.11.2020, 10:42
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 25.11.2020
© HENDEK HABER

Hendek Güldibi Mahallesinden

Güldibi Mahallesinden Merhum Şükrü Mert’in torunu, Merhum İbrahim Mert’in oğlu, Merhum Taksici Yaşar ve Ali Mert’in yeğeni, Hasan, Yılmaz, Sedaş Personellerinden Murat Mert’in amcası oğlu, Salih ve Naci Mert’in Kardeşi, Faruk Mert vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 16:30’da Güldibi Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Güldibi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Dededüzü köyünden

Dededüzü köyünden Merhum Niyazi Törün’ün kızı, Merhum Hüseyin Kahveci’nin gelini, Merhum Bolubeyi Ahmet Kahveci’nin eşi, Merhum Turgut, Durmuş ve Dursun Kahveci’nin annesi, Saniye Kahveci vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dededüzü köyü Aile Kabristanlığında saat 15:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Dededüzü Köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Dereboğazı Mahallesinden

Dereboğazı Mahallesinden Merhum Ali Rıza ve Hüseyin Albayrak’ın kardeşi, Hilmi, Merhum Sadık, İsmail, Abbas, Mustafa, Lokman ve Adnan Albayrak’ın amcası, Osman ve Bekir Albayrak’ın babası, Abdulkadir Turan Dar ve Halil San’ın kayınpederi, Mehmet Eyüpoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 16:00’da İlçemiz Aile Kabristanlığında kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Bayraktepe Mahallesinden

Bayraktepe Mahallesinden Emekli Başkomser Şinasi Erol’un kardeşi, Eyüp, Rıdvan Erol ve Nagihan Kalk’ın babası, Ali Faik Kalk’ın kayınpederi, Hamdi Erol vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 11:00’da İlçemiz Aile Kabristanlığında kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek İkbaliye Mahallesinden

İkbaliye Mahallesinden Müftülükten Emekli Hoca Süleyman Atabey’in oğlu, Osman Atabey’in Ağabeyi, Fatih ve Zeynep Atabey’in babası, Ali Turay Atabey vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkbaliye Mahallesindeki hanesinde Saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İkbaliye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Kazimiye Mahallesinden

Kazimiye Mahallesinden Merhum Celal Misir’in eşi, Yaşar, Tuncay ve Yılmaz Misir’in annesi, Fethiye Misir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kazimiye Mahallesindeki hanesinde saat 12:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Kazimiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.  Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Dereboğazı Mahallesinden

Dereboğazı Mahallesinden Merhum Kazım Odacı’nın oğlu, Merhum İbrahim Odacı’nın kardeşi, Muharrem Odacı’nın amcası, Mehmet, Cemal, Kamil ve Halit Odacı’nın Amcasınınoğlu, Oğuzhan ve Emirhan Odacı’nın dedesi, Ahmet Alemdaroğlu’nun eniştesi, Yusuf Odacı’nın babası, İlçemiz eski esnaflarından İsmail Odacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dereboğazı Mahallesindeki hanesinde saat 15:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
13
kapalı
Namaz Vakti 18 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı