Bugün Hendek'te Vefat Edenler 25 - 02 - 2021

Hendek Kocatöngel Mahallesinden , Bıckıatik Mahallesinden bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 25.02.2021, 11:16
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  25 - 02 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Kocatöngel Mahallesinden

Kocatöngel Mahallesinden Mahmut, Davut ve Necip Odabaş’ın ağabeyi, Hüseyin, Hasan, Yusuf ve İsmail Odabaş’ın babası, Kasım Mollaoğlu’nun kayınpederi, Ali Odabaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 16:00’da Kocatöngel Mahallesinde kılınacak cenaze namazının ardından Kocatöngel Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Bıckıatik Mahallesinden

Bıckıatik Mahallesinden Merhum Nuri Çakar’ın kızı Mehmet Coşkun’un eşi, Fahrettin ve Ayşe Coşkun’un annesi, Ahmet ve Emekli Müftü Kemal Coşkun’un yengesi, Suat Aksoy’un Kayınvalidesi, Sebahat Coşkun vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00’da Dereboğazı Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
14
az bulutlu
Namaz Vakti 13 Haziran 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı