Bugün Hendek'te Vefat Edenler 23.09.2020

Hendek Kalayık Mahallesi , Sümbüllü Mahallesi vefat eden vatandaşlara Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 23.09.2020, 09:45 24.09.2020, 10:07
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 23.09.2020
© HENDEK HABER

Hendek Sümbüllü Mahallesinden

Sümbüllü Mahallesinden Merhum Kamil Cesur’un kızı, Hasan, Hüseyin ve Murat Cesur’un kız kardeşleri, Kamil ve Haşim Cesur’un halası, Hasan Yılmaz’ın teyzesi, Havva Cesur vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sümbüllü Mahallesinde saat 11.30’da kılınacak cenaze namazının ardından Sümbüllü Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Kalayık Mahallesinden

Kalayık Mahallesinden Merhum değirmenci Hasan Can’ın oğlu, Merhum Lütfü ve Kadir Can’ın ağabeyleri, Halil, İbrahim, Fatih, Erol ve Gökhan Can’ın babaları, Ahmet Serdaroğlu’nun kayınpederi, Mustafa Can vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kalayık Mahallesinde saat 10.30’da kılınacak cenaze namazının ardından Kalayık Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
7
az bulutlu