Bugün Hendek'te Vefat Edenler 23 - 11 - 2021

Hendek Yeşilvadi Mahallesinden, Kemaliye Mahallesinden , Aşağıçalıca Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 23.11.2021, 10:12 24.11.2021, 17:09
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  23 - 11 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Yeşilvadi Mahallesinden

Aslen Yeşilvadi Mahallesinden olup Sarıdede Mahallesinde ikamet eden Merhum İsmail Özcan’ın oğlu, Merhum Mustafa, Ali ve Kemal Özcan’ın kardeşi, Ayhan ve Osman Demir’in dayısı, Zeki ve Selim Özcan’ın babası, Şenol Özcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün 11.30’da Sarıdede Mahallesinde ki hanesinden alınarak Yeşilvadi Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Yeşilvadi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Kemaliye Mahallesinden

Kemaliye Mahallesinden Merhum Vedat Örtbaş ve İmran Örtbaş’ın oğlu, Merhum Eriş ve Nevzat Örtbaş’ın kardeşi, Merhum Eşref Örtbaş, Gülsüm Erginol ve belediyemizden emekli Kamuran Şaşmaz’ın yeğeni, Cavit Şaşmaz’ın halasının oğlu, Cihat ve Nihat Örtbaş’ın amcalarının oğlu, Mehmet Keleş’in damadı, Zeynep Örtbaş’ın eşi, Nevruz Örtbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kemaliye Mahallesinde ki hanesinden alınarak Büyük Camide kılınacak Öğle namazına müteakip ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Aşağıçalıca Mahallesinden

Aşağıçalıca Mahallesinden Merhum Mehmet Kapıcı’nın eşi, Murat ve Nurettin Karabaş’ın ablası, Zahit Üretmen’in kayınvalidesi, Hüsniye Kapıcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aşağıçalıca Mahallesinde kılınacak İkindi namazına müteakip Aşağıçalıca Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Yeşilvadi Mahallesinden,  Kemaliye Mahallesinden , Aşağıçalıca Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Yorumlar (0)
10
açık