Bugün Hendek'te Vefat Edenler 23 - 08 - 2021

Hendek Turanlar Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 23.08.2021, 15:56 23.08.2021, 16:22
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  23 - 08 - 2021

Hendek Turanlar Mahallesinden

Turanlar Mahallesinden Nuri Balaban’ın eşi, Muzaffer ve Serkan Balaban’ın annesi, Merhum Nurettin ve Necati Korkut’un ablası, Mehmet Altınbilek ve Merhum Ünal Koç’un kayınvalidesi, Tarık ve Yasin Balaban’ın babaannesi, Merhum Cavit, Nurettin, Ayhan ve Orhan Balaban’ın yengesi, Hanım Balaban vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendekli olup Kocaalide ikamet eden

Aslen Hendekli olup Kocaalide ikamet eden Merhum simitçi Osman Yetki’nin kızı, Merhum Erol Korkakçı’nın eşi, Öğretmen Savaş Korkakçı’nın annesi, Bilge Günser ve Ayşe Gücenmez’in kardeşi, Dilek ve İsmail Günser’in teyzesi, Ptt’den emekli Ertan İşeri’nin teyzesinin kızı, Ülkü Korkakçı vefat etmiştir. Cenazesi bügün Büyük Camide kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Yeni Mahalleden

Yeni Mahalleden fırıncı Rafet ve İbrahim Şimşek’in babası, Hasan Kahvecioğlu’nun kayınpederi, İlçemiz esnaflarından fırıncı Mustafa Şimşek vefat etmiştir. Cenazesi bügün Büyük Camide kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Harmantepe Mahallesinden

Harmantepe Mahallesinden Merhum Yakup Uzun’un kızı, Mustafa Meraklı’nın eşi, Zühtü, Rüştü Zeki ve Özcan Meraklı’nın annesi, Fadime Meraklı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Harmantepe Mahallesindeki hanesinde kılınacak İkindi namazına müteakip Harmantepe Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Hendek Turanlar Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Yorumlar (0)
7
az bulutlu