Bugün Hendek'te Vefat Edenler 23 - 03 - 2021

Hendek Başpınar Mahallesinde vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 23.03.2021, 10:15 23.03.2021, 16:05
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  23 - 03 - 2021
© HENDEK HABER

Başpınar Mahallesinden

Başpınar Mahallesinden Merhum Sadık Efendioğlu’nun oğlu, Ziya, İsmail ve Cavit Efendioğlu’nun kardeşi, İlçemiz esnaflarından Metin Kuşcan’ın kayınpederi, İlçemiz esnaflarından Kamil, Kemal Koçak, Sadık ve Yavuz Efendioğlu’nun amcası, Eski Zabıta Memuru Kenan Efendioğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 16:00’da Başpınar Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Başpınar Mahallesinden

Başpınar Mahallesinden Merhum Mustafa  Kuş’un oğlu, Merhum Eray Kuş ve Muesser Mercan’ın ağabeyi, Turgut Kuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00’da İlçemiz Aile Kabristanlığında kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Başpınar Mahallesinde  vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
0
hafif kar yağışlı