Bugün Hendek'te Vefat Edenler 22 - 05 - 2022

Hendek İkbaliye Mahallesinden, Hendek Akova Mahallesinden vefat eden kişinin bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgili, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşabilirsiniz.

Vefat Edenler 22.05.2022, 10:07 23.05.2022, 10:29
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  22 - 05 - 2022
© HENDEK HABER

Hendek İkbaliye Mahallesinden

İkbaliye Mahallesinden Merhum Hacı Osman Atabek’in gelini, Merhum Ahmet Atabek’in eşi, Şaban ve Ferhan Atabek’in annesi, Sümer Banktan emekli Davut Atabek’in yengesi, Ali, Fevzi ve Muhammet Taşpınar’ın ablaları, Ümmiye Atabek Vefat Etmiştir. Cenazesi bugün İkbaliye Mahallesinde kılınacak İkindi namazına müteakip İkbaliye Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.
Merhumeye Allah’tan Rahmet acılı Ailesi ve Yakınlarına başsağlığı dileriz. Adres: İkbaliye Mahallesi

Hendek Akova Mahallesinden

Aslen AKOVA Mahallesinden olup, İZMİTTE ikamet eden, Merhum Hüseyin Korkmaz’ın Oğlu, Merhum Ali, Remzi, Hamza ve eski Akova Muhtarı İbrahim Korkmaz’ın abisi, Cevat, Celal, Mukaddes ve Kamer Korkmaz’ın Babası, Zafer, Ahmet, Yasemin, Yavuz, Levent, Hüseyin, Hasan Korkmaz’ın amcaları,  Ekrem, Mehmet Kodaman, Ömer Karaca, Mehmet Uygun, Murat Okuş’un enişteleri Zülküf Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyükdere Mahallesi Şehitlik camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Akova Mahallesinden vefat eden kişinin bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgili, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
22
parçalı bulutlu