Bugün Hendek'te Vefat Edenler 22 - 01 - 2022

Hendek Şeyhler Mahallesinden, Aslen Hendekli olup , Düzce Cumayeri Çelikdere , Çamlıca yeşiller Mahallesinden köyünden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 22.01.2022, 11:27 23.01.2022, 12:02
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  22 - 01 - 2022
© HENDEK HABER

Çamlıca yeşiller Mahallesinden

Çamlıca yeşiller Mahallesinden Merhum Zahit Sarı, Yusuf, Mustafa ve Eyüp Sarı’nın babası, Sefer, Rahmi, Şaban Sarı’nın dedesi, Hakkı Sarı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çamlıca yeşiller Mahalle Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Çamlıca yeşiller Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Adres:Çamlıca yeşiller mah.

Düzce Cumayeri Çelikdere köyünden

Düzce Cumayeri Çelikdere köyünden olup Rasimpaşa Mahallesinde ikamet eden İrfan Çegen’in amcası, Beytullah Çegen’in babası, Hasan Çegen vefat etmiştir. Cenazesi bugün Düzce Cumayeri Çelikdere köyünde kılınacak cenaze namazına müteakip Düzce Cumayeri Çelikdere köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Adres: Düzce Cumayeri Çelikdere köyü.

Aslen Hendekli olup

Aslen Hendekli olup Pamukova’da ikamet eden Merhum İsmail Akay’ın eşi, İbrahim Arıkan’ın teyzesi, Gülseren Akay vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12.00’de İlçemiz Aile Kabristanlığında kılınacak cenaze namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Şeyhler Mahallesinden

Şeyhler Mahallesinden Merhum Hamdi Azat’ın eşi, Recep İnci’nin ablası, Coşkun ve Mehmet Azat’ın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün Şeyhler Mahallesi Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip Şeyhler Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.  Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Adres: Şeyhler mah.

Hendek Şeyhler Mahallesinden, Aslen Hendekli olup ,  Düzce Cumayeri Çelikdere , Çamlıca yeşiller Mahallesinden köyünden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Yorumlar (0)
29
açık