Bugün Hendek'te Vefat Edenler 21 - 12 - 2021

Hendek Kurtuluş Mahallesinden , Mahmutbey Mahallesinde Aslen Şevketiye Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 21.12.2021, 11:22 22.12.2021, 11:51
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  21 - 12 - 2021
© HENDEK HABER

Yenimahalle Lidyakent sitesinde

Aslen Artvin ili Şavşat ilçesinden olup ilçemiz Yenimahalle Lidyakent sitesinde ikamet eden emekli öğretmen Müzekkir Yılmaz’ın eşi, Zafer Yılmaz ve Ayfer Sefa’nın annesi, Murat Sefa’nın kayınvalidesi, din görevlisi Tuncay Seçkin ve Selahaddin Seçkin’in ablası, Ayser Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12.00’de hanesinden alınarak Büyük Camide kılınacak Öğle namazına müteakip ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

İkramiye Mahallesinden

Aslen İkramiye Mahallesinden olup Akyazı’da ikamet eden Ali, Osman, Hasan Şanlı’nın kardeşi, Murat Şanlı’nın babası, Ömer Bahtiyar ve Osman Kınay’ın kayınbiraderi, Servetiye Mahallesinden Merhum Ali Faik Demiral’ın damadı, Cemil Şanlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkramiye Mahallesi camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip İkramiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Göksu Mahallesinden

Göksu Mahallesinden Merhum Mustafa Çakar’ın oğlu, Mahmut Çakar’ın ağabeyi, Mustafa ve Halit Çakar’ın babası, Ali, Musa ve Fatih Çakar’ın amcasının oğlu, Yusuf Çakar vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide kılınacak Öğle namazına müteakip ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Nuriye Mahallesinden

Nuriye Mahallesinden Mehmet Çakmak’ın oğlu, Necati ve Merhum Hamdi Çakmak’ın yeğeni, Ertan Çakmak’ın ağabeyi, Bülent Çakmak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Nuriye Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Nuriye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Yorumlar (0)
15
açık