Bugün Hendek'te Vefat Edenler 21 - 05 - 2021

Hendek Çamlıca Mahallesinden, Kemaliye Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 21.05.2021, 10:10 25.05.2021, 10:45
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  21 - 05 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Çamlıca Mahallesinden

Çamlıca Mahallesinden Merhum Muhammed Kalkan'ın(Kalafat) eşi, Remzi, Sefa, Yusuf, İsmail, Yüksel ve Metin Kalkan'ın annesi, Yeter Kalkan vefat etmiştir. cenazesi bugün saat 11:30'da Çamlıca Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Çamlıca Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Kemaliye Mahallesinden

Kemaliye Mahallesinden İlçemiz esnaflarından Merhum Ahmet Zogo'nun oğlu, Merhum Osman Güneş'in kardeşi, Ahmet, Hidayet ve Firdevs Güneş'in amcası, İbrahim ve Filiz Güneş'in babası, İlçemiz esnaflarından Oral Güneş vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 15:00'da Kemaliye Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Çamlıca Mahallesinden, Kemaliye Mahallesinden  vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
21
açık
Namaz Vakti 22 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı