Bugün Hendek'te Vefat Edenler 20.11.2020

Mahmutbey Mahallesinden vefat eden aile yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 20.11.2020, 10:32 21.11.2020, 11:59
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 20.11.2020
© HENDEK HABER

Dereboğazı Mahallesinden

Dereboğazı Mahallesinden Merhum Aşçı Emin ve Sadife İnançlı’nın damadı, Sabiha Öztüfek’in eşi, Sezai ve Merhum Yavuz Öztüfek’in babası, Şemsi, Vecihi, Vedat ve Merhum Şinasi İnançlı’nın eniştesi, Ahmet Öztüfek’in amcası, Bahri Öztüfek vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dereboğazı Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Bayraktepe Mahallesinden

Bayraktepe Mahallesinden Merhum Ahmet, Bilal, Hasan, Fahri, Musa ve Ali Üner’in kardeşi, Belediyeden Emekli Şenol Üner’in babası, Selim, Enes Can ve Mert Üner’in dedesi, Mustafa Üner vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bayraktepe Mahallesindeki hanesinde saat 15:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
9
parçalı bulutlu