Bugün Hendek'te Vefat Edenler 20 - 06 - 2022

Hendek Dereboğazı Mahallesinden vefat eden kişinin ailelerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgili, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşabilirsiniz.

Vefat Edenler 20.06.2022, 10:31 21.06.2022, 10:13
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  20 - 06 - 2022
© HENDEK HABER

Hendek Mahmutbey mahallesinden

Mahmutbey mahallesinden Merhum Hacı Osman Kodaman’ın oğlu, Merhum İsmet ve Zeki Kodaman’ın kardeşi, Engin Erdem’in kayınpederi, Hasan ve Hüseyin Kodaman’ın amcaları, Bülent Kodaman’ın babası, Muharrem Kodaman vefat etmiştir. Cenazesi bugün Mahmutbey mahallesindeki hanesinden 12:30 da alınarak Yeni Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.
Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Adres: Mahmutbey Mahallesi 1065 Sokak. No/25

Hendek Çamlıca Mahallesinden

Çamlıca Mahallesinden Poyraz ve İsmail Kalyoncunun torunları, Hüseyin Şişmanoğlu’nun oğlu, Ali ve Osman Şişmanoğlu’nun kardeşi Hasan Şişmanoğlu vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Osman Ağa Mahallesi Çınarlık camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Osman Ağa Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allahtan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Adres: Çamlıca Mahallesi

Hendek Mahmutbey mahallesinden , Hendek Çamlıca Mahallesinden vefat eden kişinin ailelerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgili, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
29
hafif yağmur