Bugün Hendek'te Vefat Edenler 20 - 01 - 2021

Hendek Karadere Mahallesinden bugün vefat eden bireylerin  yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 20.01.2021, 12:32 20.01.2021, 12:38
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 20 - 01 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Karadere Mahallesinden

Aslen Karadere Mahallesinden olup, Yeni Mahalle Polis bloklarında ikamet eden Merhum Sadık Durmuş’un oğlu, Ahmet ve Fehmi Dervişoğlu’nun kardeşi, Hasan, Engin, Erol ve Sadık Durmuş’un babası, Uğur, Özgür, Cumhur ve Volkan Dervişoğlu’nun amcası, Cavit Durmuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 16:00’da Karadere Mahallesi Aile Kabristanlığında kılınacak cenaze namazının ardından Karadere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Karadere Mahallesinden bugün vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel ulaşa olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
4
açık