Bugün Hendek'te Vefat Edenler 18.11.2020

Başpınar Mahallesinden , Dereboğazı Mahallesinde vefat eden aile yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 18.11.2020, 11:02 19.11.2020, 10:42
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 18.11.2020
© HENDEK HABER

Hendek Başpınar Mahallesinden

Başpınar Mahallesinden Merhum Bahattin Kaldan’ın (Kasap) eşi, Çetin Kaldan’ın (Kasap) annesi Bahattin ve Hülya Kaldan’ın babaannesi, Yusuf Tayım’ın kayınvalidesi, Meliha Kaldan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Mahalledeki hanesinde saat 14:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Dereboğazı Mahallesinden

Dereboğazı Mahallesinden Merhum Ali Yazgan’ın (Kafeslerden) eşi, emekli Öğretmen Secaatin Nalbant, Gürcan Sakin, Merhum Lütfü Uçar ve Merhum Fahrettin Çelikkan’ın kayınvalidesi, Münevver Nalbant, Münübe Uçar, Meryem Sakin ve Merhum Mübeyyen Çelikkan’ın annesi, Avukat Ahmet Nalbant’ın anneannesi, Ülviye Yazgan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dereboğazı Mahallesindeki hanesinde saat 14:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
9
parçalı bulutlu