banner209

Bugün Hendek'te Vefat Edenler 18.10.2020

Hendek Esentepe Mahallesinden , Köprübaşı Mahallesinden vefat eden vatandaşlara Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

HENDEK HABER
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 18.10.2020

Hendek Esentepe Mahallesinden

Esentepe Mahallesinden Yılmaz, Bilal ve Selahattin Serbest'in ağabeyleri, Nihat, Murat, Okan, Dilaver, Yusuf ve Esentepe Muhtarı Abdullah Serbest'in amcaları, Muammer, Muzaffer, İhsan ve Erkan Serbest'in babası Ahmet Serbest vefa etmiştir. Cenazesi bugün Esentepe Mahallesindeki hanesinde saat 16.30'da kılınacak cenaze namazının ardından Esentepe Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Köprübaşı Mahallesinden

Köprübaşı Mahallesinden Merhum Keresteci Mahmut Turnacı’nın eşi, Nurettin ve Mustafa Turnacı’nın annesi, Asım Yener ve Hakan Varlıca’nın kayınvalidesi, Mahmut, Kubilay, Bülent, Mert Turnacı ve Serkan Yener’in babaanneleri, Ayşe Turnacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Köprübaşı Mahallesindeki hanesinde saat 15:30’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2020, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER