Bugün Hendek'te Vefat Edenler 17.11.2020

Sümbüllü Mahallesinde , Dereboğazı Mahallesi vefat eden aile yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 17.11.2020, 13:36 17.11.2020, 16:37
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 17.11.2020
© HENDEK HABER

Hendek Dereboğazı Mahallesinden

Dereboğazı Mahallesinden Merhum Hüseyin Karadayı’nın eşi, Merhum İsmail Karadayı’nın annesi, Bahattin, Metin ve Merhum Necdet Yılmazcan’ın ablası, Nuri Eşme, Rıdvan Öz ve Ahmet Dayanıklı’nın kayınvalidesi, Tornacı Mehmet Usanmaz’ın dünürü, Cenap Öz’ün anneannesi , Hüseyin Karadayı’nın babaannesi, Nurten Karadayı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dereboğazı Mahallesindeki hanesinde saat 17:00’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Sümbüllü Mahallesinden

Aslen Sümbüllü Mahallesinden olup, Yeni Mahallede İkamet eden Derviş Gündoğdu’nun ablası, Muhasebeci Sefa Yıldız’ın eşi, Fatma Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sümbüllü Mahallesi Aile Kabristanlığında saat 16:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Sümbüllü Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Yorumlar (0)
11
açık
Namaz Vakti 21 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı