Bugün Hendek'te Vefat Edenler 17.10.2020

Hendek Beylice Mahallesinden vefat eden vatandaşlara Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 17.10.2020, 09:31 18.10.2020, 21:17
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 17.10.2020
© HENDEK HABER

Hendek Hüseyinşeyh Mahallesinden

Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinden olup, Köprübaşı Mahallesinde ikamet eden Merhum Halil Kaya’nın oğlu, İbrahim ve Ömer Kaya’nın ağabeyi, Merhum İdris Kaya’nın yeğeni, Alaattin, Tahsin, Selahattin ve Ömer Kahya’nın amcasının oğlu, Sakip Kaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün Köprübaşı Mahallesindeki hanesinde saat 15:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Ev Adresi : Köprübaşı Mahallesi Eski Düzce Caddesi Albayraklar Atölye Karşısı.

 

Hendek Beylice Mahallesinden

Hendek Beylice Mahallesinden Merhum Hacı Şefki Kurt’un oğlu, Ali Kurt’un babası, Çağrı Kurt’un dedesi, Esat Küskü ve Cemil Karaca’nın Kayınpederi, Merhum İbrahim ve Hüseyin Kurt’un yeğeni, Ömer Kurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün Beylice Mahallesindeki hanesinde saat 14:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Beylice Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar (0)
21
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı