Bugün Hendek'te Vefat Edenler 16.10.2020

Hendek Şeyhler Mahallesi, Pazarcık köyünden Hüseyinşeyh Mahallesinden vefat eden vatandaşlara Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini bu sayfa güncel ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 16.10.2020, 11:11 17.10.2020, 09:39
Bugün Hendek'te Vefat Edenler 16.10.2020
© HENDEK HABER

Hendek Şeyhler Mahallesinden

Aslen Şeyhler Mahallesinden olup Kemaliye Mahallesinde ikamet eden Merhum Mehmet Nurettin Saygın’ın kızı, Hayati ve Muammer Saygın’ın ablaları,  Merhum Süleyman ve Selami Çalık’ın yengeleri, Merhum Nizamettin Çalık’ın eşi, Yavuz, Yılgör ve Yıldıray Çalık’ın anneleri, Cavide Çalık vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kemaliye Mahallesindeki hanesinde saat 10:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Şeyhler Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Gümüşova Pazarcık köyünden

Gümüşova Pazarcık köyünden Merhum İbrahim Şefik’in oğlu, Merhum Yaşar, Ahmet ve Mehmet Şefik’in ağabeyi, Turan Torunoğlu’nun kayınpederi, Turgay ve Ömür Şefik’in babaları, Mustafa Şefik vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gümüşova Pazarcık köyünde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Gümüşova Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Hüseyinşeyh Mahallesinden

Aslen Hüseyinşeyh Mahallesinden olup,İngiltere’de ikamet eden, Merhum Cengiz Soğuk’un(Adiba)oğlu, Hasan ve Erol Soğuk’un yeğeni, Taylan Soğuk vefat etmiştir. Cenazesi bugün Hüseyinşeyh Mahallesindeki hanesinde saat 11:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Yorumlar (0)