Bugün Hendek'te Vefat Edenler 16 - 06 - 2022

Hendek Sümbüllü Mahallesinden , Köprübaşı Mahallesinden , Kurtuluş Mahallesinden vefat eden kişinin ailelerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgili, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşabilirsiniz.

Vefat Edenler 16.06.2022, 10:31 17.06.2022, 09:36
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  16 - 06 - 2022
© HENDEK HABER

Sümbüllü Mahallesinden

Sümbüllü Mahallesinden Merhum Hüseyin Anılmış’ın eşi, Ahmet, İsmail, Kâşif, Vehbi ve Ramazan Anılmış’ın annesi Fikrîye Anılmış vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Sümbüllü Mahallesinde kılınacak Öğle namazına müteakip Sümbüllü Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz Sümbüllü Mah. Yeşiller sok.

Köprübaşı Mahallesinden

Köprübaşı Mahallesinden Merhum İlyas Yılmaz’ın eşi, Niyazi, Merhum İsmail, Ahmet, Merhum Metin, Mehmet, Mesut, Yakup, Merhum Yavuz ve Yahya Yılmaz’ın yengesi, Çetin, Cengiz ve Cemil Yılmaz’ın annesi, Hatice Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Köprübaşı Mahallesi eski Düzce caddesindeki hanesinden alınarak Yeni Camide kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir. 
Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz , Köprübaşı Mahallesi , Eski Düzce Caddesi Sena Kereste yanı

Kurtuluş Mahallesinden

Kurtuluş Mahallesinden Ahmet ve Hasan Boya’nın Abisi, Yakup ve Mehmet Boya’nın babası, Rıdvan ve Abdullah Boya’nın dedesi, Ahmet Atmaca ve Mustafa Boya’nın kayınpederi, Mustafa Boya vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Kurtuluş Mahallesi ufak yayla Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip Kurtuluş Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Adres: Kurtuluş Mahallesi

Yorumlar (0)
23
az bulutlu