Bugün Hendek'te Vefat Edenler 16 - 05 - 2021

Mahmutbey Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.

Vefat Edenler 16.05.2021, 09:48 17.05.2021, 11:51
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  16 - 05 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Mahmutbey Mahallesinden

Mahmutbey Mahallesinden Merhum oflu Mustafa Saraç'ın eşi, İlçemiz esnaflarından Zeki, Cavit ve Cevdet Saraç'ın annesi, İsmail, İbrahim, Yılmaz, Mustafa, Mehmet, Ali, Fatih ve Talha Saraç'ın babaannesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00'da Köprübaşı Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.Mahmutbey Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz.

Hendek Başpınar Mahallesinden

Başpınar Mahallesinden Selman Keskin’in babası, Merhum Hüsnü Keskin’in oğlu, Emin ve Keskin’in amcasının oğlu, Hikmet ve Eyüp Bademli’nin Teyzesinin oğlu, Ömer Bayraklı’nın (Emekli Paşa) kayınbiraderi, Muammer Usta’nın dünürü, Tuncer Öztürk ve Uğur Usta’nın kayınpederi, Hasan Keskin vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:30’da Başpınar Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar (0)
29
parçalı az bulutlu