Bugün Hendek'te Vefat Edenler 14 - 10 - 2021

Hendek Yukarı Hüseyinşeyh , Eskibıçkı Mahallesinden , Akova Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Vefat Edenler 14.10.2021, 10:54 15.10.2021, 10:00
Bugün Hendek'te Vefat Edenler  14 - 10 - 2021
© HENDEK HABER

Hendek Yukarı Hüseyinşeyh

Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinden Merhum hacı Hüseyin Çelik’in eşi, Burhan ve Kadir Çelik’în yengesi, Fahrettin Yüksel’in ablası, Ömer Demirel ve Muammer Küçük’ün kayınvalidesi, Musa, Cavit ve İbrahim Çelik’in annesi, Batuhan Demirel’in anneannesi, Osman Çelik’in babaannesi, Zehra Çelik vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Eskibıçkı Mahallesinden

Aslen Eskibıçkı Mahallesinden olup Yeni Mahalle de ikamet eden Fikri Demir’in eşi, Hacı Fahri Çakır’ın kızı, Erol ve Mustafa Demir’in annesi, Merhum Mehmet, Mahmut, Şevket, Ahmet ve Feridun Çakır’ın ablası, Ayşe Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00’de Yeni Mahalledeki hanesinde kılınacak cenaze namazına müteakip Bıçkıatik Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Akova Mahallesinden

Akova Mahallesinden Merhum Hüseyin Korkmaz’ın oğlu, Zülküf, Hamza, Merhum Başçavuş Ali ve Merhum Akova Mahalle Muhtarı İbrahim Korkmaz’ın kardeşi, Elif Korkmaz’ın babası, Zafer, Levent, Yasemin, Cevat, Celal, Ahmet, Yavuz, Hüseyin ve Hasan Korkmaz’ın amcası, Remzi Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akova Şehitlik Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip Akova Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Yeni Mahallede

Yeni Mahallede İkamet eden Merhum Celal Misir’in eşi, Fevzi Pak’ın ablası, Metin, Nurettin ve Zafer Misir’in annesi, Merhum Hamdi Uçar’ın baldızı, Şemsi Uçar’ın teyzesi, Zeki, Neşet Misir Kamil ve İbrahim Yılmaz’ın yengesi, Nezaket Uçar’ın ablası, Ayşe Misir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Eskibıçkı Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Eskibıçkı Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 11:00’de Yeni Mahalledeki hanesinden araç kaldırılacaktır.

Hendek Yukarı Hüseyinşeyh , Eskibıçkı Mahallesinden ,  Akova Mahallesinden vefat eden bireylerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz...

Yorumlar (0)